Bohaterowie

ANABELLE CASELLA
Dwudziestojednoletnia dziewczyna, która została sprzedana przez własnych rodziców. Trafiła w ręce jednego z potężniejszych wampirów w Wielkiej Brytanii Przez całe swoje życie była trzymana w klatce, tylko po to, aby niedługo później zostać zabawką nieśmiertelnej, okrutnej istoty. 
ALEXANDER DEVILE 
Nieśmiertelny liczący sobie nieco ponad tysiąc lat. Okrutny, wyprany ze wszystkich emocji wampir, który nie potrafi okazywać współczucia, a w swoich czynach nie widzi niczego złego. Dzięki władzy podporządkował sobie niezliczone ilości ludzi i nieśmiertelnych. 
FLORENCE CAMPBELL 
Przemieniona przez Alexandra wampirzyca, który liczy sobie okolo dwustu lat. Za ludzkiego życia była jedną z wielu jego zabawek. Miała w sobie jednak coś, co nakazało mu ją przemienić. Od tamtej pory była mu posłuszna, wypełniania wszystkiego jego rozkazy i zachcianki. 
ERICK ÁSGÌMSSON
Jeden z pierwszych wampirów, które pojawiły się na ziemi. Trudno stwierdzić ile ma tak naprawdę lat. Bezwzględny, jeśli chodzi o wampirze i ludzkie prawo. Ceni ludzkie życie i wyznaje zasadę, że trzeba szanować tych, którzy zapewniają nieśmiertelnym przetrwanie. 
ANTHONY GRAHAM
Wiekowy wampir należący do grona zaufanych osób Alexandra. Poznali się dawno temu i choć często panują między nimi napięte stosunki są sobie dość bliscy. Trzyma się raczej na dystans, woli nie ingerować w plany przyjaciela, doskonale wiedząc jak mogą się to skończyć. 
BETTY
Pół-wampirzyca, która całe swoje życie spędziła jako niewolnica Alexandra. Nie zna swojej matki, ani ojca. Od najmłodszych lat wykorzystywana i poniżana, przez lata cierpień zdążyła się przyzwyczaić do swojego pana. Mimo wszystkiego co zrobił jest mu wierna i oddana.

1 komentarz: