Fabuła


Świat nigdy nie był taki jak sobie to wyobrażaliśmy. Nikt nie spodziewał się tego, że pewnego dnia z mroku wyłonią się istoty o których do tej pory tylko czytaliśmy w książkach dla dzieci. Wszystkie historie, filmy i seriale okazały się jednak być prawdą. Z początkiem ,,apokalipsy" ludzie sądzili, że będą w stanie uchronić się przed wampirami, jednak te okazały się być zbyt silne dla ludzi. Nastały nowe, groźne dla ludzkości czasy.

Rok 2115. Minął dokładnie wiek od momentu, kiedy wampiry postanowiły przejąć kontrolę nad światem. Ludzie podporządkowują się silniejszym istotom, wykonują polecenia bez sprzeciwów. Większe miasta funkcjonują tak jak dawniej, ludzie wciąż chodzą do pracy, a dzieci i nastolatkowie do szkoły. Każdy obywatel wraz z ukończeniem lat osiemnastu ma obowiązek co miesiąc oddawać krew, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz najbliższym.
Anabelle Casella jest młodą dziewczyną, która przez całe swoje życia była trzymana przez rodziców w zamknięciu, w obawie przed krążącymi po świecie wampirami. Córka właściciela jednego z największych banków w Anglii oraz pielęgniarki. W dniu, kiedy ojciec dziewczyny traci wszystko mężczyzna zmuszony jest do posunięcia się do drastycznego kroku - aby nie upaść na dno postanawia sprzedać swoją córkę jednemu z najbardziej wpływowych oraz niebezpiecznych wampirów w Wielkiej Brytanii. Dopiero po przyjeździe Anabelle do posiadłości wampira rozpoczyna się horror oraz gra o przeżycie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz